SylwestrowaNoc - Sylwester 2015/2016, pobyty sylwestrowe, pakiety, oferty na Sylwestra, bal sylwestrowy, gdzie na Sylwestra
Strona Główna »  - Sylwestrowy zawrót głowy

Sylwestrowy zawrót głowy

Każda kobieta podczas nocy sylwestrowej chce wyglądać oszałamiająco. Fryzura jest nieodłącznym elementem kreacji. Z uwagi na to, że Sylwester jest nocą wyjątkową, dobór uczesania może być naprawdę dowolny. Od uczesań klasycznych, eleganckich, do zupełnie zwariowanych, niezobowiązujących. Włosy mogą być barwne, wesołe, niecodziennie ułożone. 31 grudnia królują brokaty i kolorowe ozdoby. Istny karnawałowy zawrót głowy.

Sylwestrowa fryzura musi pasować do wybranego przez nas sposobu spędzenia nocy. Inaczej uczeszemy się idąc na bal, a zupełnie inaczej wybierając się na imprezę plenerową, gdzie trzeba wziąć pod uwagę ewentualne nakrycie głowy. Jedno jest pewne: sylwestrowa fryzura musi być trwała i błyszcząca. Dobrym pomysłem takiego uczesania jest kobiecy kok, w który można wkomponować pasujący do kreacji dodatek. Bardzo popularnym ułożeniem włosów na taką okazję są również rozpuszczone włosy: gładko wyprostowane, lekko podkręcone lub będące burzą loków. Takie fryzury są zawsze w modzie i bardzo pasują na sylwestrową okoliczność. Należy tylko pamiętać o utrwaleniu uczesania. Jeśli chcemy mieć do tego błyszczące, karnawałowe włosy można zastosować dostępne na rynku lakiery z brokatem. Alternatywą stworzenia błyszczącej fryzurki jest też sypki brokat, którym można delikatnie posypać głowę. Warto dobrać kolor brokatu do kreacji i makijażu.

Jeśli planujemy wykonać fryzurę samodzielnie, musimy pamiętać o zakupie potrzebnych kosmetyków i dodatków. Jeśli do jej zrobienia potrzebna będzie lokówka lub prostownica, warto wcześniej sprawdzić, czy są sprawne. Jeżeli tworzenie uczesania zdecydujemy się powierzyć fryzjerowi, powinniśmy odpowiednio wcześniej zadbać o rezerwację terminu. Salony piękności w Sylwestra są oblegane, więc aby mieć pewność, że wszystko ułoży się po naszej myśli, warto o to zadbać wcześniej. Warto też, żeby nie narazić się na niespełnienie własnych oczekiwań, unikać nieznanych, niesprawdzonych salonów.

Nawet najpiękniejsza fryzura może nie prezentować się dobrze, jeśli zapomnimy o odpowiedniej pielęgnacji włosów. Warto o tym pomyśleć już na kilka tygodni przez świętami Bożego Narodzenia. Włosy będą wyglądały zdrowo, będą silne i lśniące, jeśli zdecydujemy się na stosowanie odpowiednich preparatów do ich pielęgnacji (maseczki, odżywki, kremy, serum).

Wyjątkowe ułożenie włosów jest niezastąpionym elementem dobrego wyglądu na sylwestrowej zabawie. Warto pomyśleć wcześniej o fryzurze, w której będzie się czuło kobieco, zmysłowo i pięknie. Sylwester zdarza się w końcu tylko raz w roku.


[julita]