SylwestrowaNoc - Sylwester 2015/2016, pobyty sylwestrowe, pakiety, oferty na Sylwestra, bal sylwestrowy, gdzie na Sylwestra
Strona Główna »  - Sylwestrowe fryzury

Sylwestrowe fryzury

Perfekcyjny wygląd na sylwestrowej zabawie to nie tylko olśniewająca kreacja i doskonały makijaż, ale w głównej mierze odpowiednio dobrana, wystrzałowa fryzura.

Podstawowa zasada dobrego wyglądu mówi, że fryzura musi współgrać z makijażem i ze strojem, musi dopełniać całości. Dlatego przy wizycie u fryzjera warto opisać długość i rodzaj kreacji tak, żeby włosy zostały odpowiednio upięte. Idealnie dobrana fryzura podkreśli z pewnością walory naszej urody.

Sylwestrowa stylizacja włosów powinna być efektowna, bez względu na to, gdzie zamierzamy spędzić ten szalony wieczór. Powinna być także wykonana starannie i precyzyjnie, aby przetrwała całonocną zabawę.

Jednak nie tylko same upięcie ma wielkie znaczenie. Liczą się przede wszystkim włosy, ich stan i wygląd. Powinny być zadbane, mocne i lśniące, a wówczas w każdej fryzurze będą wyglądały idealnie.

Nie zaleca się diametralnych zmian: koloryzacji, ścięć czy fryzur. Może to zakończyć się katastrofą, a w ostatni dzień starego roku wszystkim zależy na ładnym wyglądzie i czasie.

Sylwestrowa fryzura musi być wyjątkowa. Ostatnio dużą popularnością cieszą się łagodne fale, opadające delikatnie na kobiecą twarz. Proste włosy są również dobrym wyjściem, pod warunkiem, że są gładkie i lśniące. Kobietom z krótkimi włosami proponuje się naturalne stylizacje i włosy lekko pofalowane. Najmodniejsze są koki klasyczne, które każdej kobiecie dodadzą elegancji i uroku oraz koki z wypuszczonymi kolorowymi pasemkami, koki z grzywką i z włosami zaczesanymi do tyłu oraz dużo, bardzo dużo brokatu, dobranego kolorystycznie do makijażu i stroju. Przy klasycznym koku można pomyśleć także o dodatkach. Najlepiej jeśli ozdoba delikatnie podkreśli fryzurę, nie przyćmiewając jej wspaniałej prostoty i elegancji.

Najważniejsze jednak, to czuć się swobodnie i kobieco, a wtedy każda zabawa będzie szampańska i z całą stanowczością udana.


[kasia]