SylwestrowaNoc - Sylwester 2015/2016, pobyty sylwestrowe, pakiety, oferty na Sylwestra, bal sylwestrowy, gdzie na Sylwestra
Strona Główna »  - Sylwester w atrakcyjnym miejscu

Sylwester w atrakcyjnym miejscu


Kto nie przeżył choć raz sylwestrowej nocy w miejscowości turystycznej, nie wie, co stracił. Wbrew pozorom nie musi to być droga impreza. Co prawda ceny w miejscowościach o dużym natężeniu turystycznym są zwykle windowane dosyć wysoko, ale zazwyczaj w cenie tej zawarte są niecodzienne atrakcje. Dużo zależy od obiektu w którym będziemy witać Nowy Rok.

Można wybrać bardziej lub mniej ekskluzywne bale. Wiele obiektów turystycznych specjalizuje się w prezentowaniu coraz to nowych atrakcji na noc sylwestrową. Niezmiennie modne są imprezy tematyczne związane z epokami historycznymi, literackimi, jak również nawiązujące do miast, regionów geograficznych i etnograficznych, a także wydarzeń i zjawisk, osiągnięć techniki – wyobraźnia organizatorów nie zna granic. Tematyka balu odzwierciedlona jest zazwyczaj w dekoracjach, muzyce oraz potrawach kulinarnych, nierzadko również goście proszeni są o wybranie stroju adekwatnego do tematu wieczoru.

Coraz bardziej popularne są zabawy sylwestrowe dla aktywnych. Kuligi i ogniska to powoli standard takich imprez albo przynajmniej preludium do bardziej wyszukanej formy zabawy jak paintball czy korowód na stoku narciarskim.

Niemałe grono zwolenników posiada tradycyjne podejście do pożegnania Starego Roku – z grupą bliskich osób i szampanem w zapasie. W takiej formie często turyści sylwestrowi decydują się na wynajęcie całego domku do własnej dyspozycji. Prywatka ze składkowym jedzeniem przy niecodziennych widokach i uroczystej atmosferze może być gwarancją niekrępującej i dobrej zabawy. Innym wariantem kameralnej imprezy sylwestrowej jest wypad we dwoje. Może warto zabrać ukochaną/ukochanego na drugi koniec Polski, by oderwać się od codziennej rutyny i podobnych imprez sylwestrowych każdego roku i powitać Nowy Rok jak najbardziej romantycznie.

Jeśli natomiast brak nam inwencji lub środków finansowych albo po prostu huczny sylwester nie jest dla nas priorytetem pozostaje nam świętowanie zmiany daty wspólnie z mieszkańcami i przybyszami na imprezie pod chmurką w głównym punkcie miasta. I nie jest ważne, czy to działania włodarzy miasta czy oddolna inicjatywa mieszkańców, dobra zabawa i magiczna atmosfera gwarantowane.


[beata]