SylwestrowaNoc - Sylwester 2015/2016, pobyty sylwestrowe, pakiety, oferty na Sylwestra, bal sylwestrowy, gdzie na Sylwestra
Strona Główna »  - Pomysł na Sylwestra

Pomysł na Sylwestra

Wszystko zależy chyba bardziej od naszej pomysłowości i spontaniczności, niż jak powszechnie się uważa od zasobności naszego portfela. Nie musimy wydawać fortuny aby przeżyć wspaniałą noc sylwestrową. Jeżeli do wyboru będziemy mieli kolejną imprezę u szwagra właściwie niczym nie różniącą się od siedmiu poprzednich, lub Sylwestra na którego będziemy musieli się przebrać za pirata, albo spędzić go np. pod gwiazdami przy ognisku, poprzedzonym kuligiem, to z pewnością zastanowimy się nad inną tą drugą. A jeżeli ta akurat nas nie zainteresuje to może chociaż zainspiruje do zorganizowania takiej w której to my będziemy się czuli jak „ryba w wodzie”.

W dzisiejszych czasach biura turystyczne i firmy zajmujące się organizacją czasu wolnego dla innych, wprost prześcigają się w ofertach sylwestrowych. Możemy mieć imprezę w konwencji militarnej, na poligonie. Jeżeli to nas kręci to możemy np. przemierzać Bieszczady na nartach, albo odwiedzić piramidy w Egipcie. Zabawa sylwestrowa na promie na środku morza? Czemu nie!. A może na ulicach Rio w kolorowej paradzie? Romantyczny też jest Paryż lub Wenecja, ze swoimi maskami. Popularne też stają się imprezy w stylu wiejskim. Oparte na ofertach gospodarstw agroturystycznych, oferują niezapomniane chwile na łonie natury, gdzie króluje przede wszystkim świetna kuchnia. Może nurkowanie na rafach koralowych, bez grama śniegu i trzaskającego mrozu? Albo klasyczny bal na 500 par … z celebrytami. Może cicha kwatera w górach, albo gdzieś zasypana śniegami na Suwalszczyźnie leśniczówka i najbliższa nam osoba? A może impreza na rynku głównym rodzinnego miasta? Nasza miejscowość nie ma rynku? No to może jakiś zagraniczny, będzie nam odpowiadała, sporo jest takich miejsc w Europie. A może przypomnimy sobie szalone lata 70 i zorganizujemy świetną domówkę. Założymy dzwony, peruki i będziemy bawić się tylko przy muzyce z tamtych czasów.

Czasem chcemy zabłysnąć w środowisku i pochwalić się przed znajomymi swoim „egzotycznym sylwestrem” spędzonym gdzieś w świecie. I bardzo dobrze jeżeli to nas uszczęśliwia i powoduje, że ta noc będzie niezapomniana.

Czasem pojawia się mały problem, „co z dziećmi?”. Jeżeli nie mamy w 100% zaufanej osoby, która mogłaby zaopiekować się dzieckiem pozostaje nam spędzić Sylwestra z nim (naprawdę może być świetnie, pozwólmy tylko część tej imprezy mu przygotować). Z drugiej strony organizowane są imprezy sylwestrowe, na których rodzice się świetnie bawią na balu a organizatorzy zapewniają profesjonalną opiekę nad ich pociechami.

Gorzej jest kiedy zostajemy w domu i nic oprócz telewizora nie przypomina nam, że to właśnie dziś, jest ten dzień.  


[Lupus]